У трійці лідерів з радіозв'язку англійською мовою
Додана 20 травня
За підсумками Відкритого конкурсу аматорської служби радіозв'язку англійською мовою, який проводив Херсонський центр позашкільної освіти Херсонської обласної ради 02-04 травня, команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (керівник Тетяна ДЕДЮХ) увійшла до трійки лідерів на змаганнях з радіозв'язку, виборовши ІІІ загальнокомандне місце!
Цей результат став можливим завдяки злагодженій роботі всієї команди та гідним виступам вихованців гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку", які продемонстрували відмінні технічні навички та вільне володіння професійною англійською термінологією в ефірі,
Наші радисти посіли такі призові місця в особистому заліку:
І місце — Остап МЕЛЕЩУК;
ІІ місце — Захарій СИДОРУК;
ІІ місце — Давид РОБІТНИЦЬКИЙ;
ІІІ місце — Станіслав ПОПКО.
Молодці!