Переможці обласної виставки з ПТМ

Додана 20 травня

Багато років поспіль вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді на високому рівні демонструють свою креативність та майстерність у моделюванні. Цьогоріч команда РМЦТУМ посіла ТРЕТЄ місце (наказ КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської ОДА від 18.05.2026 №80) у обласній виставці-конкурсі серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка відбулась у 03-15 травня 2026 року.

Конкурс оцінювався у 5 номінаціях. За результатами наші вихованці вибороли 7 призових місць у номінаціях:

«Архітектура (макети будівель)»:

Єлизавета БАКУНЕЦЬ, Олександра МІЩЕНКО, вихованки гуртка «Природний матеріал в дизайні» (керівник Лариса НАУМЕЦЬ), за роботу «Дачний будиночок» - І місце;

Тихон ЮДІН, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Алла ЯКУБОВСЬКА), за роботу «Замок Нойшванштайн» - ІІІ місце;

«Ігри та іграшки з елементами техніки»:

Соломія ВОРОНКО, Анастасія МИХАЛЬЧУК, вихованки гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник Алла МИХАЛЬЧУК), за роботу «Світлячок» - І місце;

«Сувеніри»:

Анна ПЕТРУК, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Галина ПЕТРУК), за роботу «Грошовий сувенір» - І місце;

«Найпростіші моделі»:

Максим КОВАЛЬЧУК, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Алла ЯКУБОВСЬКА), за роботу «Електромагнітний навантажувач» - ІІІ місце;

Анна ПЕТРУК, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Галина ПЕТРУК), за роботу «Літак» - ІІІ місце;

«Вироби в техніці паперопластики та оригамі»:

Богдана ЧЕПУРА, вихованка гуртка «Паперопластика» (керівник Наталія БЕЗРУКОВА), за роботу «На дні морському» - ІІІ місце;

Вітаємо переможців!

Перегляньте фото робіт.