Переможці обласної виставки з ПТМ
Додана 20 травня
Багато років поспіль вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді на високому рівні демонструють свою креативність та майстерність у моделюванні. Цьогоріч команда РМЦТУМ посіла ТРЕТЄ місце (наказ КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської ОДА від 18.05.2026 №80) у обласній виставці-конкурсі серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка відбулась у 03-15 травня 2026 року.
Конкурс оцінювався у 5 номінаціях. За результатами наші вихованці вибороли 7 призових місць у номінаціях:
«Архітектура (макети будівель)»:
Єлизавета БАКУНЕЦЬ, Олександра МІЩЕНКО, вихованки гуртка «Природний матеріал в дизайні» (керівник Лариса НАУМЕЦЬ), за роботу «Дачний будиночок» - І місце;
Тихон ЮДІН, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Алла ЯКУБОВСЬКА), за роботу «Замок Нойшванштайн» - ІІІ місце;
«Ігри та іграшки з елементами техніки»:
Соломія ВОРОНКО, Анастасія МИХАЛЬЧУК, вихованки гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник Алла МИХАЛЬЧУК), за роботу «Світлячок» - І місце;
«Сувеніри»:
Анна ПЕТРУК, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Галина ПЕТРУК), за роботу «Грошовий сувенір» - І місце;
«Найпростіші моделі»:
Максим КОВАЛЬЧУК, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Алла ЯКУБОВСЬКА), за роботу «Електромагнітний навантажувач» - ІІІ місце;
Анна ПЕТРУК, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Галина ПЕТРУК), за роботу «Літак» - ІІІ місце;
«Вироби в техніці паперопластики та оригамі»:
Богдана ЧЕПУРА, вихованка гуртка «Паперопластика» (керівник Наталія БЕЗРУКОВА), за роботу «На дні морському» - ІІІ місце;
Вітаємо переможців!
Перегляньте фото робіт.