Переможці обласного конкурсу "Знай і люби свій край!"
Додана 28 травня
З метою створення умов для реалізації обдарованих дітей Рівненської міської територіальної громади, популяризації їх досягнень з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, на обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!», який відбувся 20.05.2026 року на базі КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради, було подано 24 роботи від громади (з них 8 – вихованців РМЦТУМ).
За результатами оцінювання конкурсу, серед 795 робіт із 46 громад області, здобувачі освіти Рівненської міської територіальної громади вибороли 21 призове місце, вихованці РМЦТУМ стали призерами у номінаціях:
«Розпис на склі»:
Ангеліна ВАШАЙ, вихованка гуртка «Пізнай себе» (керівник Тетяна БОРОВЕЦЬ), за роботу «Маки» - І місце;
«Вироби в техніці паперопластики та оригамі»:
Дарина САС, вихованка гуртка «Паперопластика» (керівник Наталія БЕЗРУКОВА), за роботу «Берегиня» - І місце;
Ангеліна ВАШАЙ, вихованка гуртка «Пізнай себе» (керівник Тетяна БОРОВЕЦЬ), за роботу «Калина» - ІІІ місце;
«Вироби з природних матеріалів»:
Аріна МЕЛЬНИК, вихованка гуртка «Арт-дизайн» (керівник Тетяна ЦВИК), за роботу «Солом’яні баранчики» - І місце;
«Бісероплетіння»:
Ірина БАЧЕВИЧ, вихованка гуртка «Технології шиття» (керівник Тетяна МОСКАЛИК), за роботу «Півень» - І місце;
«Вироби з сучасних матеріалів»:
Олександр СТУДЕННИЙ, Олександр КОРНАТІВСЬКИЙ, вихованці гуртка «Тканепластика» (керівник Любов ХИЛЬКО), за роботу «Ритм квіткового сяйва» - ІІ місце;
«Народна лялька»:
Соломія БОБЕШКО, Орися ФЕДІНЧИК, вихованки гуртка «Природний матеріал в дизайні» (керівник Леся МАЗУРОК), за роботу «Україна – це ми!» - ІІІ місце.
Перегляньте фото робіт переможців.