Чемпіонат зі спортивної радіопеленгації

Додана 19 червня

Спека, азарт, секунди на вагу золота і максимальна концентрація — саме так пройшли ці дні для вихованців гуртка «Спортивна радіопеленгація» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

З 21 по 25 травня у лісових масивах Нетішина Хмельницької області відбулися Чемпіонат та Всеукраїнські змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, які зібрали найкращих молодих «мисливців на лисиць». Організатори підготували неймовірно цікаві та складні дистанції!

Особистий залік:

Захарій СИДОРУК посів ІІ місце у вправі «спринт»!

Остап МЕЛЕЩУКІІ місце у вправі «пошук передавачів з 5-хвилинним циклом» (діапазон 3,5 МГц).

Остап МЕЛЕЩУКІІІ місце у вправі «пошук передавачів з 5-хвилинним циклом» (діапазон 144 МГц).

Вітаємо наших спортсменів та іх керівника Тетяну ДЕДЮХ!

Щиро дякуємо організаторам змагань за високий рівень підготовки, чітку роботу та затишну атмосферу.