Переможці обласного конкурсу кіно та телебачення "Веселка"
Додана 19 червня
З метою підведення підсумків роботи гуртка «Відеоаматори», популяризації досягнень обдарованих дітей з відеоаматорства, вихованці РМЦТУМ взяли участь у обласному заочному конкурсі дитячого кіно та телебачення «Веселка», який відбувся 25.05.2026 у КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради.
За підсумками оцінювання конкурсу визначені переможцями у номінаціях:
«Документально-історичний фільм»:
колективна робота - І місце;
«Навчальний фільм»:
Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА, Святослав ПОДГАНЮК - І місце;
«Науково-популярний фільм»:
Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА, Святослав ПОДГАНЮК - І місце;
«Однохвилинний фільм»:
Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА - І місце.
Вітаємо переможців та їх керівника Володимира ТАРАСЮКА!