Переможці обласного конкурсу кіно та телебачення "Веселка"

Додана 19 червня

З метою підведення підсумків роботи гуртка «Відеоаматори», популяризації досягнень обдарованих дітей з відеоаматорства, вихованці РМЦТУМ взяли участь у обласному заочному конкурсі дитячого кіно та телебачення «Веселка», який відбувся 25.05.2026 у КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради.

За підсумками оцінювання конкурсу визначені переможцями у номінаціях:

«Документально-історичний фільм»:

колективна робота - І місце;

«Навчальний фільм»:

Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА, Святослав ПОДГАНЮК - І місце;

«Науково-популярний фільм»:

Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА, Святослав ПОДГАНЮК - І місце;

«Однохвилинний фільм»:

Софія КІЦИЛА, Ірина КІЦИЛА - І місце.

Вітаємо переможців та їх керівника Володимира ТАРАСЮКА!