Обласні змагання мопедистів та мотоциклістів
Додана 19 червня
Команда РМЦТУМ під керівництвом Назара БОБРОВНИЦЬКОГО взяла участь у відкритих обласних змаганнях мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді, які відбулись 02 червня 2026 року на базі Верхівської мотошколи «TOP Riders» Рівненської області.
За результатами наша команда посіла ДРУГЕ місце, в особистій першості учасники вибороли 6 призових місць:
Максим БОБРОВНИЦЬКИЙ - І місце у класі «Мопед з двигуном до 85 см3»;
Павло ГАВРИЛЮК - І місце у класі ««Мопед - стандарт»;
Арсен БОРОВЕЦЬ - ІІ місце у класі ««Мопед - стандарт»;
Анна ЗАКОТІЙ - ІІІ місце у класі «Мопед з двигуном до 50 см3»;
Богдан КОТЛОБАЙ - ІІ місце у класі «Мопед з двигуном до 65 см3»;
Микола РОДИЧ - ІІІ місце у класі «Мопед - стандарт».
Вітаємо переможців!